Yandex ile para kazan

Yandex ile para kazan

Yandex ile para kazan diyoruz çünkü kazanması da yazıldığı kadar kolay . Sistemimizin adı yandex.toloka . Bu sistem kısaca bizlere görev yaptırarak para kazanma imkanı sağlıyor . Gelin birlikte sistemi inceleyelim ve 2 yıllık kullanıcısı olarak sizlere çok özel taktikler vereyim .

Yandex ile para kazan

Neden para alıyoruz ? Toloka’nın mantığı ne ?

Yandex toloka bize kolay görevleri yerine getirerek para kazanma fırsatı sunuyor . Elbette diyeceksiniz ki neden bu işten para alalım ? cevabı net ; Google botları ile bütün siteleri analiz eder ve ona göre arama sonuçlarını çıkartır . Fakat yandex en başından beri botların bu iş için yetersiz olduğunu düşünmekte . Bu yüzden de gerçek insanlara web sitesi içeriklerinin , arama sorgularının , görsel içerikli işlemlerin doğruluğunu aratan bir sistem kurmuş ve bu sisteme de Toloka adını vermiştir .

 


 

Görevler neler ? Ne yapmamız gerekiyor ?

Toloka da görevler en başından beri dediğimiz gibi kolay . Görevlere erişim için öncelikle buraya tıklayarak yandex.toloka sitesine gidelim . Eğer bir hesabınız yoksa sağ üst köşeden kayıt ol diyerek kendinize bir hesap oluşturun . Eğer mevcut bir yandex hesabınız var ise de giriş yapın . Üstte bulunan görseldeki gibi katıl tuşuna basın . Bu vakitten sonra önünüze çeşitli kurallar vs. gelecek . Bunları okuyarak kabul edin . Klasik yasal işlemlerden sonra karşınıza görevlerin olduğu bir sayfa gelecek ;

Yandex ile para kazan

Bu sayfada siz öncelikle eğitim görevlerine gireceksiniz . Dikkatli olun , eğitim görevlerinden aldığınız yüksek puanlar daha kaliteli ve çok daha fazla para veren görevlere erişmenize imkan sağlayacaktır . Eğitim görevlerinizi bitirdikten sonra sabırlı olun , sistemin sizin puanlarınızı algılaması ve ona göre görevler göndermesi biraz zaman alabilir .

 

Görevleriniz geldikten sonra da dikkatli olmaya devam edin , elinizdeki görevleri ne kadar doğru yaparsanız o kadar iyi paralar elde edebilir ve çok daha fazla göreve erişim sağlayabilirsiniz .

Yandex ile para kazan

 

Görevleri tamamladık , paramızı nasıl alacağız , alabilecek miyiz ?

Öncelikle son soruya kesin bir cevap vermek istiyorum ; kesinlikle evet . Ödeme talebinizi verdikten sonra ödemeniz 1 saat ile 3-4 gün içerisinde belirttiğiniz hesaba eksiksiz olarak gelecektir . Parayı almak içinde bir çok yöntem bulunmakta .

Yandex ile para kazan

Resimde de görüldüğü gibi güzel ödeme yöntemleri bulunmaktadır . Türkiye lokasyonunda en iyi ödeme yöntemlerinden gördüğüm papara çok kolay ve kullanışlı bir sistemdir . Parayı çek diyerek istediğiniz miktarda istediğiniz hesaba gönderim yapabilirsiniz .

 

Sistemi kullanmak ve para kazanmak gerçekten basit fakat söylediğim gibi başlarda biraz sabretmeniz gerekiyor , sonra gerçekten iyi para kazanabilirsiniz .

 


 

İnternetten para kazanmaya nereden başlamalı ? makalemi okuyarak daha farklı yöntemler öğrenebilirsiniz .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress sınırsız hostingde sınırsız indirim ! Kapat

X
%d blogcu bunu beğendi: