Link.tl yeni sistemi

Link.tl de yenilikler

Link.tl çok kısa süre önce yeni bir sisteme geçiş yaptı . Haftalar öncesinden yapılan yeni sistem duyurularında sistemin artık tamamen kendi yazılımları olacağı . Diğer projelere göre adından bahsettirecek bir proje olacağı söylenmişti . Yeni gelen sistem biraz incelendiğinde aslında tamamen özgün olmasa da eski sisteme göre %90 bir özgünlük olduğu söylenebilir .


Gelen özellikler

Yeni sistem ile önemli olarak bir çok özellik eklenmiştir . Bazı özellikler ise 2018 de aktif hale gelecektir .  Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz ;

  • Flash reklam : Bu reklam ile sitenizi ziyaret eden kullanıcılara tam ekran reklam yayını yapıp link kısaltma yapmadan para kazanabilirsiniz .
  • Mobil reklam : Bu reklam flash reklam türünün mobile uyarlanmış halidir diyebiliriz . Sitenizi ziyaret eden mobil kullanıcılara bir reklam gösterimi yapar .
  • Detaylı rapor sistemi : Detaylı rapor sistemi ile belirlediğiniz bir tarihte hangi linkiniz kaç kere tıklanmış , linkleriniz hangi ülkelerden ziyaretçi almış … görebilirsiniz .
  • Bitcoin ödeme sistemi : Bu sistem ile size gelen kazançları Bitcoin cinsinden hesabınıza alabilirsiniz . Bu sistem henüz aktif değilir , yeni yılda aktif olacaktır . 


Modern arayüz , şık tasarım

Link.tl yeni sistem tokparaLink.tl yeni sistem tokparaLink.tl yeni sistem tokpara

 

Panel ana sayfası çok modern ve şık hale getirilmiş durumda . Tema da renkler ağırlaştırılmış ve modern bir görünüm oluşturulmuştur . Detaylı bir raporlama sistemi ve kolay kullanımı ile yeni güncelleme neredeyse bütün kullanıcılar tarafından olumlu eleştiriler alıyor . Site yöneticilerinin daha da geliştireceğini umut ediyor ve başarılar diliyoruz .

Tokpara link.tlTokpara logo

Samet Mert ÖZTÜRK

Küçük yaşlardan itibaren bilgisayar ile uğraşmaya başladım . İlk başlarda oyun tutkusu olan bu iş zamanla yazılım tutkusuna döndü . Büyüdüğümü ise oyun oynamak değil oyun yapmak zevkli hale geldiğinde anladım .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
%d blogcu bunu beğendi: