İnternetten para kazanmaya nereden başlamalı ?

İnternetten para kazanmaya nereden başlamalı ?

İnternetten para kazanma dediğimiz de herkes bir an duraksar ve hayal eder . Oturduğu yerden para kazanmak çok cazip gelmektedir . Peki gerçekten böyle bir şey mevcut mu yoksa hepsi efsanelerden oluşan boş laflar mı ? gelin öncelikle bunu inceleyelim ve sorumuzun cevabını bulmuş olalım .

İnternetten para kazanmaya nereden başlamalı ? tokpara

Evet , herkes internette para kazanabilir . İster bir öğrenci , ister 8-17 çalışan bir memur , ister de bir ev hanımı olun . Önemli olan doğru işi bulmak , yetenekleriniz ve zekanız doğrultusunda işler yapmak . Bir sürü para kazanma sistemi vardır aslında . Bunların bazıları (-iddia gibi) çok risklidir ama iyi kazanç sağlar . Bazıları ise yavaş işler ve yaptığınız yatırıma göre gelir getirir . Bazı alanlar da vardır ki sizin ne kadar üstüne düştüğünüzle alakalıdır .

 


 

Riskli işler uzak durmanızı tavsiye ettiğim çetrefilli ve karışık işlerdir . İddia siteleri , +18 site açmak , illegal forumlar vs. Bunlar size kısa sürede çok para kazandırır belki haklısınız ama başınızın derde girmesi işten bile değildir . O yüzden bu konuya hiç değinmeyeceğim bile . Gelelim yatırımla yapılan işlere ;

 

Örneğin elinizde belirli bir sermayeniz var ve bunun boş boş yatması yerine değerlenmesini istiyorsunuz . İşte böyle bir yol mevcut ve risksiz bir şekilde halledebileceğiniz güvenli sistemler var . Bunlardan en öne çıkan ise Solucan alım-satımı . Bu işte sizin yapmanız gereken sadece işi yapan kişilere sermaye sağlamak . Onlar sizin yerinize kendi tesislerinde solucanları besleyip satışını gerçekleştiriyor ve kendilerine de bir pay alarak sizin paranızı değerlendirmiş olarak 1.5 , 2 katı şeklinde geri veriyorlar . Bu tür sistemlerin varyasyonlarına çok denk gelebilirsiniz . Güvenilir olduğunu kanıtlamış , bizzat incelediğim yatırım siteleri listesi şu şekildedir ;

Bu listeyi daha çok uzatabilirdik ama en güvenilir olarak bu siteleri önerebilirim . Gelelim yatırım yapmanıza gerek olmayan , üstüne düşmenizle doğru orantılı kazanç sağlayan sistemlere .

 

Bu tür sistemler her daim sizin kazanmanızı sağlar . Sadece azar azar ve yavaş kazanırsınız ama zamanla kazancınızın arttığı sistemlerde mevcuttur . Örneğin yandex toloka kullanıcılarına çeşitli görevler vererek hem onların para kazanmasını sağlıyor , hem de kendi arama motorunun diğer motorlar ile olan rekabetini güçlendiriyor . Toloka sistemini başka bir yazımda çok daha detaylı olarak anlatacak , özel taktiklerini ve çabuk görev alma sistemini anlatacağım . O yazımdan haberdar olmak için 2 saniyenizi ayırarak abone olabilir , diğer yazılarımdan da anında haberdar olabilirsiniz . Toloka sitesine ulaşmak için tıklayınız .

 


 

Makale yaz para kazan tokpara

Geriye kalan çok daha güzel bir sistem bulunmaktadır . Bu da yazı yazarak para kazanma fikri . Evet , oturduğunuz yerden özgün , kaliteli makaleler yazarak para kazanma imkanınız var . Üstelik şu anda bu yazıyı okuduğunuz sitede de yazabilirsiniz . Bunun için tek yapmanız gereken benimle iletişime geçmek . Para oranları yaklaşık olarak 1.000 görüntülenmeye 15 TL dir . Bu gerçekten iyi bir orandır . Benimle iletişime geçmek için şu yolları kullanabilirsiniz ;

 • Telefon : 0531 453 4731
 • E-posta : destek@tokpara.com

 

Önemli not : çalışabileceğiniz iş olanakları mevcuttur . (Yazılım geliştirme , oyun sitesi adminliği , tema geliştirme …) . Bunlar için benimle iletişime geçebilirsiniz . 

Samet Mert ÖZTÜRK

Küçük yaşlardan itibaren bilgisayar ile uğraşmaya başladım . İlk başlarda oyun tutkusu olan bu iş zamanla yazılım tutkusuna döndü . Büyüdüğümü ise oyun oynamak değil oyun yapmak zevkli hale geldiğinde anladım .

İnternetten para kazanmaya nereden başlamalı ?” için 2 yorum

 • 24 Aralık 2017 tarihinde, saat 11:26
  Permalink

  Makale yazarak hem kazanç hemde destek olmak istiyorum. Aynı zamanda Webmaster im, grafik-tasarımcıyı, Ürün çekimcisiyim vs. Bu onulardada size yardımcı olabilirim.
  Yazılım geliştirme , oyun sitesi adminliği , tema geliştirme
  Mail hesabımdan iletişie geçebilirsiniz.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
%d blogcu bunu beğendi: