Battlefront 2 Hikaye Temeli Modu Fragmanı Yayınlandı

Battlefront 2 Hikaye Temeli Modu Fragmanı Yayınlandı

Battlefront 2 Hikaye Temeli Modu Fragmanı Yayınlandı ve resmi açıklamalar peşpeşe yapıldı . Oyun Playstation , Xbox ve Pc sürümleri için 17 Kasım^da satışa sunulacak .

Battlefront 2 Hikaye Temeli Modu Fragmanı Yayınlandı

Star wars’a yeni bir yapı !

Geçtiğimiz haftalarda platformlar için beta versiyonunu yayınlayan geliştiriciler oyunun çıkmasına çok az bir süre kalmışken Tanıtım videosunu yayınladılar . İlk oyundan tamamen farklı olmasa da konsepti neredeyse tamamen değişen oyunda bizleri yeni maceralar bekliyor . Videodan anlaşılan içeriklere göre oyun konusu imparatorun ölümü üzerine onun son isteğini gerçekleştirmek yani isyanı bastırmak .Trailer o kadar heyecanlı ki izlerken nefesinizi tutacaksınız . Filminin bile fragmanından daha heyecanlı olmuş desek yanılmayız . İmparatorun ölümü üzerine yönettiğimiz karakter ile bir çok mekanda çeşitli görevler , maceralar bizleri bekliyor fakat arada yaşanan duygusal sinematik geçişler ise havamızı etkileyecek gibi . Sizleri daha fazla bekletmeden tanıtım videosunu sunmak istiyoruz .

 

Oyunun resmi tanıtım sayfası için tıklayınız (İngilizce)

Tokpara bilişim farkı ile indirimli erken erişim için tıklayınız

Soldiers of the universe inceleme yazımız

 

Samet Mert ÖZTÜRK

Küçük yaşlardan itibaren bilgisayar ile uğraşmaya başladım . İlk başlarda oyun tutkusu olan bu iş zamanla yazılım tutkusuna döndü . Büyüdüğümü ise oyun oynamak değil oyun yapmak zevkli hale geldiğinde anladım .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
%d blogcu bunu beğendi: